Ballīšu spēles – labs veids, kā pavadīt laiku

Neskaitāmi jaunieši piektdienas un sestdienas vakaros dodas izklaidēties uz dažādām vietām – citi uz naktsklubiem, citi dzīvokļos vai privātmājās pie draugiem, bet citi varbūt izvēlas laiku pavadīt jautrāk un noīrē PartyBusu.

Lai ballīte būtu šajā ballīšu autobusā patiešām izdevusies, varam ieteikt dažādas spēles jautrībai.

Ballītes iekustināšanai derēs spēle, kurā visiem tiek pasniegti alkoholiskie dzērieni. Tiek atskaņota visiem plaši pazīstamā dziesma “Genoveva”. Skanot šai dziesmai, dalībniekiem ir ritmiski jādejo un uz katru vārdu “Genoveva” ir jāiedzer pa vienam malkam dzēriena.

Spēle “Apģērb partneri” būs interesanta abiem dzimuma pārstāvjiem. Viss, kas nepieciešams šai spēlei, ir cimdi (jo biezāki cimdi, jo labāk) un pogājams vīriešu krekls.

Visi spēlētāji sadalās pa pāriem – katrā pārī ir viena sieviete un viens vīrietis. Vīriešiem rokās jāuzvelk cimdi, toties sievietei jāuzvelk krekls. Galvenais spēles uzdevums ir pirmajam ar cimdiem rokās aizpogāt savas partneres kreklu. Šī spēle sagādās lielu jautrību visiem, it īpaši, ja atradīsieties alkohola reibumā – tad to būs izdarīt daudz grūtāk.

Spēle “Grūtnieču spēle” domāta vīriešiem. Spēlei ir vajadzīgi tikai baloni, sērkociņi un skočs. Vispirms vīriešiem ar skoču pie vēdera tiek pielīmēti baloni, tad katram priekšā izber sērkociņus (parasti vienu sērkociņu kastes saturu), un spēlētājam tie ir jāsalasa. Uzvarētājs ir tas, kurš visīsākā laika posmā paspējis salasīt visus sērkociņus.

Šo spēli ir interesantāk spēlēt tieši ballīšu autobusā, it īpaši braucot dažādos līkumos, jo tas padara šo spēli vēl grūtāku.

Spēle “Tostu spēle” ir interesanta, ja vēlaties spēles laikā iedzert. Viss, kas vajadzīgs šai spēlei, ir glāze ar kādu dzērienu (vīnu, šampanieti) un mūzika.

Skanot mūzikai, spēlētāji viens otram pasniedz glāzi ar dzērienu. Tajā brīdī, kad mūzika apstājas, tam, pie kā nokļuva glāze, ir jāiedzer no tās un jāsaka tosts pārējiem.

Spēle “Mānīšanās” arī ir domāta tādos gadījumos, ja vēlaties spēles laikā iedzert. Šai spēlei ir vajadzīgi trīs dalībnieki un trīs glāzes – viena ar degvīnu un trīs ar ūdeni.

Šiem trīs dalībniekiem reizē ir jāiedzer piepildītās glāzes. Pārējiem ir jāatmin, kurā glāzē bija degvīns, bet kurā ūdens pēc cilvēku (3 dalībnieku) reakcijas un sejas izteiksmes. Lieta tāda, ka šajās visās trijās glāzēs bija degvīns. Bet būs interesanti paskatīties, kurš šķobījās vairāk, bet kurš mazāk.

Spēle “Zeķubikses” domāta vīriešiem. Viss, kas vajadzīgs šai spēlei, ir vairākas kaprona zeķubikses.

Visiem vīriešiem, kas vēlas spēlēt šo spēli, iedod zeķubikses. Sāk skanēt mūzika, un tad vīriešiem pēc iespējas seksīgāk ir jāuzvelk zeķubikses. Šeit uzvarētāju nevar noskaidrot, var tikai noteikt, kurš seksīgāk ir uzvilcis zeķubikses.

Spēlei “Grupveida sekss” ir nepieciešami tikai spēlētāji. Spēles vadītājs katram spēles dalībniekam iedala kārtas numuru. Pēc tam numuru secībā katram spēlētājam ir jācenšas izdvest pēc iespējas seksuālās skaņas. Galvenais noteikums ir tāds, ka spēlē neviens nedrīkst smieties. Ja kāds neiztur, spēle ir jāsāk no sākuma, vai jādod ķīla, kuru pēc tam izpērk. Tas nav nemaz tik vienkārši, kā izklausās!

Spēlei “Bombardētājas” ir vajadzīgi tikai baloni. Puiši apsēžas uz krēsliem, un uz ceļiem uzliek piepūstu balonu. Pēc starta meitenēm ir jāielec partnerim klēpī un jāmēģina pārspridzināt balonu. Pāris, kuram ir izdevies pārspridzināt balonu pirmajam, ir uzvarētājs.

Cerams, ka pēc šī raksta arī Tu vēlēsies vienkāršas ballītes ar draugiem pārvērst interesantākās ballītēs, tādā veidā padarot interesantāku arī pašu iedzeršanu. Svarīgi ir tas, ka šīs spēles neko nemaksā, tāpēc nebūs vajadzības aizņemties mūsdienās tik ļoti populāros kredītus.

 

1 doma par “Ballīšu spēles – labs veids, kā pavadīt laiku

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *