Nezini, kur labi pavadīt laiku? Ir risinājums!

Ir nācies dzirdēt tādus vārdus, ka naktsklubos kļūst ļoti garlaicīgi, ka tur nav iespējams jauki pavadīt vakaru ar saviem draugiem, jo nemitīgi tur notiek drūzmēšanās, nav vietas, kur dejot utt.

Mūsdienās par to vairs nav jāuztraucas, jo ir pieejami tie saucamie ballīšu autobusi (PartyBus), kurus var izīrēt par saprātīgām cenām, toties, ja Tev pietrūkst naudas šai jautrajai un patīkamajai izpriecai, varbūt ir vērts ieskatīties kredītu salīdzināšanas lapā – tur varēsi atrast sev piemēroto aizdevumu, lai kārtīgi izpriecātos.

PartyBus piedāvājumi ir dažādi – sākot no maziem busiņiem, beidzot līdz pat lieliem autobusiem.

Pats galvenais ir tas, ka visi šie ballīšu autobusi ir aprīkoti ar visu, kas nepieciešams jautrai ballītei: pārsvarā visiem ballīšu autobusiem ir tonēti logi, laba (spēcīga) stereo sistēma, krāšņs interjers un arī eksterjers (autobusa ārējais izskats), viens vai vairāki bāri, kuros vari izvēlēties sevis kāroto bezalkoholisko vai arī alkoholisko dzērienu, stilīgi (pārsvarā neona) apgaismojumi, komfortabls salons, pat arī klimata kontrole un deju grīda. Tev būs tāda sajūta, ka tu atrodies vislabākajā Vecrīgas naktsklubiņā.

Cilvēku skaits, kādu ballīšu autobuss var uzņemt, ir atkarīgs no tā lieluma. Vismazākajos autobusiņos var uzņemt apmēram 10 cilvēkus, kas arī ir diezgan liels skaits, tas nozīmē to, ka, ja tu vēlies pavadīt vakaru nelielā draugu kompānijā, tev pietiks ar vismazāko ballīšu autobusu. Uzreiz samazināsies arī cena par autobusa īri, kas neradīs liekus izdevumus.

Pats labākais ir tas, ka, salīdzinot ar naktsklubiem (ja vēlies uzzināt kaut ko aizraujošu par kādreizējiem Rīgas naktsklubiem, tad ieskaties “Ed Hardy Club” un “Casablanca”), PartyBus savāks Tevi tur, kur vajadzēs – pie mājām, pie draugiem, pie biroja u.c. Atšķirībā no klubiem, Tev nebūs jādomā par to, kā tikt līdz ballīšu vietai, kā no tās tikt mājās, jo PartyBus aizvedīs un nogādās Tevi visur, kur vēlēsies; pasažieru iekāpšana un izkāpšana notiek Tevis izvēlētajā vietā.

Ja vēlies interesanti ierasties uz pašmāju mūzikas zvaigžņu koncertiem vai citiem pasākumiem, tad PartyBus ir domāts Tev! Šis autobusiņš būs arī ideāla vieta vecpuišu vai vecmeitu ballītei. Arī dzimšanas dienas svinības šeit būs daudz interesantākas nekā parastajos naktsklubos.

Iesakām izīrēt ballīšu autobusu arī braucieniem no lidostas uz viesnīcu vai mājām, piemēram, brauciens ar ballīšu autobusu no starptautiskās lidostas “Rīga” līdz SPA viesnīcai “Pegasa pils” viennozīmīgi būs aizraujošs, it īpaši, ja blakus tev atrastos tavi tuvākie un ļoti sen nesatiktie draugi.

Dažādos lielveikalos un internetā ir iespējams iegādāties arī dāvanu kartes šiem aizraujošajiem braucieniem ar ballīšu autobusiem, tā kā, ja tavam labākajam draugam tuvojas svētki, tad brauciens ar PartyBusu būs lieliska dāvana šajā svarīgajā notikumā.

Aizvien lielāku popularitāti cilvēku vidū iegūst arī banketbusi. Mūsdienās pat jaunlaulātie savās kāzās izmanto tieši šos banketbusus.

Šie banketa autobusi ir aprīkoti ar visu, kas nepieciešams labam pasākumam (šoreiz nedomāju izklaides braucienus ar draugiem). Šie autobusi ir domāti lieliem notikumiem – kāzām, oriģināliem banketiem un prezentācijām, košiem pasākumiem (šoviem, karnevāliem) u.c. Ja ir tāda vēlēšanās, tad arī bērnu dzimšanas dienas ballītes var rīkot šeit, jo šajos autobusos interesanti ir gan lieliem, gan maziem.

1 doma par “Nezini, kur labi pavadīt laiku? Ir risinājums!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *